fbpx

Hakkımızda

Pil Paketi olarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kişiye özel üretimler yaparak, müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Ürünlerimizin kalitesinden emin olmak için tüm ürünlerimizi sıkı bir kalite kontrol süreci geçiriyor, tüm testleri başarıyla tamamlıyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz kişiye özel üretimler, her bir müşterimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmamızı sağlar. Pil ve bataryaların farklı boyutları, kapasiteleri ve teknik özellikleri olabilir. Bizler, müşterilerimizin özel taleplerini dikkate alarak, onlar için en uygun ürünleri üretiyoruz. Bu sayede, müşterilerimizin cihazlarının performansını artırmalarına, enerji ihtiyaçlarını karşılamalarına ve sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşamalarına yardımcı oluyoruz.

Nasıl çalışırız?

Pil Paketi olarak hem satışı yapılan ürünler hem de üretimi yapılan bataryalar konusunda önceliğimiz kalite ve güvenliktir. 

Kalitesinden emin olmadığımız, test etmediğimiz ürünlerin satışı ve üretimi konusunda hassas bir seçme süreci uygular, siz müşterilerimize en iyisini sunmaya odaklanırız.

Satış kanalında yasal iade prosedürlerinin yanı sıra özel isteklerinizin sistem çerçevesinde cevaplanması için elimizden geleni yaparız. 

Batarya üretimi noktasında ise tamamen ihtiyaca özel, yüksek kaliteli işçilik ile üretim yaparak müşterilerimizin taleplerine cevap veririz.

Kalite, güvenlik ve müşteri memnuniyeti bizler için ön plandadır.

Bir dizi iletişim kanalı ile Pil Paketi Depo ve Atölye Merkez’e ulaşmanız çok kolaydır. 

Mesai saatleri içerisinde bizlere ilettiğiniz soru ve talepleriniz sırasıyla yoğunluğa bağlı olarak titizlikle cevaplanır.

Satış sistemimiz tamamen online ortamda stok yönetimi ve kendi depomuzdan gönderim şeklinde hızlı kargo ve müşteri memnuniyetine dayalı olarak kurulmuştur.

14:30’a kadar verilen siparişler hafta içi aynı gün kargolanarak hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırılır.

Batarya üretimi kosnusunda ise müşterilerimizin talepleri öncesinde dinlenerek verdikleri sipariş doğrultusunda 7 iş günü içerisinde üretim ve test aşamaları bitirilerek teslimatları yapılır.

Sistemimiz PayTR güvenli ödeme altyapısı kullanmaktadır. 

Böylece güvenle kredi kartı ya da banka kartı kullanarak, dilerseniz PayTR’nin taksit imkanlarından yararlanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi:10:00 – 18:00
Salı:10:00 – 18:00
Çarşamba:10:00 – 18:00
Perşembe:10:00 – 18:00
Cuma:10:00 – 18:00
Cumartesi:10:00 – 13:00
Pazar:Closed
Sepetim
Kapalı Dilek listesi
Kapalı Son Görüntülenen
Ürünleri karşılaştır (0 Ürünler)
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Kategoriler